• polski
    • niemiecki
    • angielski
    • francuski

Doradca podatkowy (mężczyzna/kobieta/osoba niebinarna)

Od momentu powstania w 1975 roku zyskaliśmy status jednej z wiodących kancelarii średniej wielkości w rejonie Düsseldorfu i reprezentujemy zarówno wiele średnich przedsiębiorstw z Niemiec i zagranicy, jak i samorządy lokalne i przedsiębiorstwa komunalne, a także galerie sztuki i znanych artystów. Oprócz tradycyjnych obszarów, takich jak rachunkowość finansowa, sporządzanie i badanie rocznych sprawozdań finansowych oraz doradztwo w zakresie deklaracji podatkowych, specjalizujemy się w kreatywnym interdyscyplinarnym doradztwie podatkowym/prawnym.

W celu wsparcia naszego działu prawa podatkowego poszukujemy kompetentnej osoby do pracy na stanowisku:

Co oferujemy:

  • przyjazna i koleżeńska atmosfera pracy
  • bezpieczne i nowoczesne stanowisko pracy
  • różnorodny zakres zadań
  • atrakcyjne, uzależnione od wyników wynagrodzenie
  • dbałość o zachowanie równowagi między pracą a życiem prywatnym
  • dogodna lokalizacja w centrum miasta, bezpośrednio przy Carlsplatz
  • praca w systemie zdalnym
  • awans zawodowy dzięki ukierunkowanemu szkoleniu

Zakres zadań:

  • samodzielna obsługa i doradztwo dla wymagających klientów
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • wsparcie w trakcie kontroli podatkowych oraz postępowań w sprawie sprzeciwu i skarg, wnoszonych przez Twoich klientów
  • analiza merytoryczna zagadnień podatkowych
  • współpraca ze specjalistami z innych dziedzin
  • prowadzenie i szkolenie przydzielonych asystentów ds. podatkowych i stażystów

Profil kandydata:

  • zdany egzamin na doradcę podatkowego
  • doświadczenie zawodowe – najlepiej w średniej wielkości firmie zajmującej się doradztwem podatkowym lub administracji podatkowej
  • pewność siebie, ujmujący sposób bycia, dobre umiejętności komunikacyjne
  • wiedza specjalistyczna z zakresu ekonomii i organizacji przedsiębiorstw, pragmatyczność, zorientowanie na świadczenie usług
  • wysokie standardy własne w zakresie jakości i niezawodności

  • możliwość samodzielnej pracy

Uzyskasz od nas pełne wsparcie w wyborze lub pogłębieniu swojej specjalizacji w obrębie prawa podatkowego – oferujemy szkolenie specjalistyczne.

Jesteś zainteresowany/-a?

W takim razie powinniśmy się poznać. Czekamy na Ciebie i Twoją aplikację z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia.

Pani Silke Rickhof
Dr. Ganteführer, Marquardt & Partner mbB

Postfach 10 25 52, 40016 Düsseldorf
Email: rickhof@gamapa.de
Web: www.gamapa.de

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 0211/8989-244.